Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Arrestohen 2 gra në Tiranë, njëra ka marrë 2200 euro, tjetra goditi shoferin dhe i mori “Mercedesin”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy gra prangosen në Tiranë. Policia bën me dije se  është arrestuar shtetasja Erkanda Jaupllari, 60 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila me anë të mashtrimit, i ka marrë shumën prej 2200 Euro, shtetases R. M., 54 vjeç, duke i premtuar se do i nxirrte një vizë amerikane.

Gjithashtu policia bën me dije se është arrestuar shtetasja Blerina Shpata, 28 vjeç, banuese në Tiranë, dhe u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin Indrit F., 25 vjeç, banues në Tiranë, para Bankës së Shqipërisë, në bashkëpunim me njëri tjetrin, me vetëgjyqësi, kanë goditur me grusht, duke i marrë çelsat e mjetit tip Mercedes Benzshtetasit M. A.

Të arrestuarat do përballen tashmë me drejtësinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img