Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestohen 11 persona që kishin dalë për gjah në Dropull, mes tyre edhe 3 policë, sekuestrohen 11 armë gjahu dhe 1 derr i egër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b33f9b42320c9b4db9fece87e6f165d7

Ditën e sotme rreth orës 18:00 policia ka arrestuar 11 persona që kishin dalë për gjah në zonën e Dropullit.

Mes të arrestuarve janë edhe 3 efektivë policie, ndërsa janë sekuestruar 11 armë gjahu dhe 1 derri i egër.

Burime për Abc News bëjnë me dije se ata janë ndaluar nga grupi i Frontex, ndërkohë që të arrestuarit po mbahen në ambientet e Komisariatit të Gjirokastrës.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img