Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Arrestimi i gjyqtarit Shkëlqim Miri, nesër mblidhet KLD, ja për çfarë do të vendoset

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këshili i Lartë i Drejtësisë do të mblidhet nesër për të shqyrtuar çështjen e gjyqtarit të arrestuar Shkëlqim Miri.

Mësohet se në mbledhjen e ditës së nesërme KLD do të vendosë për pezullimin ose jo të gjyqtarit.

Shkëlqim Miri iu gjetën 300 milionë lekë në banesë dhe akuzohet për favorizim vendimi të një të dënuari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img