Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha nga SPAK Meta nga Vlora: Çdo njeri që shkel ligjin e abuzon me detyrën, të ndëshkohet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

132f1818c7854b5d1bc158159559ce16

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka qenë në Vlorë, ku në një deklaratë për media ka folur dhe për arrestimin e gjyqtares së Krujës, Enkeleida Hoxha nga SPAK.

Ai u shpreh se është me rëndësi që çdo njeri që shkel që abuzon me detyrën duhet të ndëshkohet.

“Për mua është me rëndësi që çdo njeri që shkel ligjin, shkel Kushtetusën dhe që abuzon me detyrën, të ndëshkohet. S’ka nevojë për komente, pasi duhen prova dhe fakte madje dhe për gjyqtarë dhe prokurorë të nivelit të lartë”, tha Meta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img