Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Arrestimi i Elsa Lilës, ironia e Olti Currit: Ju dhje*sha gangsterët e Hip-Hopit që i këndojnë kokainës, se vetëm sheqerin sipër petullave kanë parë në realitet

Lajme të ngjashëm

Arrestimi i Elsa Lilës në Itali ishte një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme, pasi këngëtarja akuzohet si bahskëpunëtore e një grupi që merrej me trafik lëndësh narkotike.

Pas këtij lajmi ka reaguar edhe blogeri Olti Curri, i cili ironizon “gangsterat” që këndojnë hip-hop, teksa thotë se ata në realitet kanë parë vetëm sheqerin sipër petullave. Ndërsa për Elsa Lulën, blogeri thotë se është labe gangster, e cila e bën vetë trafikun dhe nuk pret që të punojë i dashuri.

”Ju kam thënë që asnjëherë gjërat dhe njerëzit nuk janë ashtu siç duken!

Ju dh*jefsha gangsterëve të Hip Hop-it që i këndojnë kokainës dhe vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

Elsa (të shohim sa i vërtetë është lajmi) si labe gangsstere që është e bën vetë trafikun, jo të rrijë si dhëpi dhe të punojë i dashuri me kokën në torbë gjatë gjithë kohës”, shkruan Olti Curri.

Më shumë