Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Arrestimet për tatimet – Ja lista me 100 bizneset “VIP” të zhytura në borxhe

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për të parë listën e plotë KLIKONI KETU!

Rritja fiktive e detyrimeve, informaliteti dhe amnistia

Në përpjekje për të paguar më pak taksa, ka biznese që kanë rritur fiktivisht detyrimet, si përmes fryrjes së faturave, ashtu dhe huave fiktive nga ortakët apo të tretë.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img