Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arratisje e pazakontë, 44-vjeçari largohet nga salla e gjyqit dhe hidhet nga ballkoni i katit të gjashtë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person i dënuar në Ohio, SBHA u përpoq të ikë nga seanca e tij e gjyqit duke u hedhur nga ballkoni.

Videoja nga kamerat e sigurisë në Gjykatën e Përbashkët të Franklin në Columbus tregon Donald Mullins, 44 vjeç, duke u hedhur nga ballkoni.

Mullins kaloi sipër xhamit të ballkonit duke u hedhur nga kati i gjashtë në të pestin. Një grua më pas filmoi pasojat, duke treguar një dysheme të përgjakur ku Mullins u rrëzua.

44-vjeç theu këmbën, dhe sërish ra në prangat e policisë. Ai u dërgua në Qendrën Mjekësore Grant për trajtim pas arratisjes së tij të dështuar.

Mullins ishte akuzuar për grabitje. Gjykatësi Mark Serrott dënoi Mullins me katër deri në gjashtë vjet burg.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img