Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

”Arratia” me Rozmari Jorganxhi, dirigjenten e parë shqiptare, mjeshtren e lojës në piano dhe lojës skenike; një mjeshtre dirigjimi zërash dhe zemrash

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img