Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

”Arratia” me gjigandin e rrokut shqiptar, Aleksandër Gjoka; në një rrëfim që po i reziston kohës, ashtu si këngët dhe albumet e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img
spot_img