Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Arratia me balerinën Ledia Sulaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Simpatike, e talentuar, këmbëngulëse, pasionante e plot shpirt artistik balerina Ledia Sulaj rrëfen me fjalë e lëvizje rrugëtimin e saj profesional që e shndrroi në një figurë të dashur për publikun shqiptar dhe të huaj. Arratia është realizuar në vitin 2016.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img