Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Arratia e Feros zgjati shumë pak, policia e Kosovës arreston reperin dhe truprojën e tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi i njohur Fero së bashku me truprojën e tij ditën e sotme kanë sulmuar producentin e njohur Jetmir Agaj.

Menjëherë policia e Kosovës shpalli në kërkim Feron bashkë me Bujar Ibishin, ndërsa Agaj është marrë në pyetje nga autoritetet.

Vetëm pak orë pasi ata u shpallën në kërkim, sipas mediave kosovare bëhet me dije se reperi Fero së bashku me truprojën e tij janë arrestuar.

Kujtojmë se incidenti ka ndodhur në lagjen Dragodan në Prishtinë, më saktësisht në studion e reperit, ndërsa burimet nga policia kanë deklaruar se gjatë sulmit është përdorur edhe një armë zjarri nga truporja e Feros, Bujar Ibishi, shkruajnë mediet në Kosovë.

Më shumë
spot_img
spot_img