Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Arnold Schwarzenegger përfshihet në aksident masiv, plagoset një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arnold Schwarzenegger është përfshirë në një aksident automobilistik masiv, duke lënë një grua të plagosur. Mediat e huaja raportojnë se gjendja e tij shëndetësore është e mirë, ndërsa është shqetësuar për të plagosurën.

“Ai është mirë, shqetësimi i tij i vetëm tani është për gruan që u plagos”, tha një përfaqësues i aktorit për “People”.

Sipas TMZ, makina e yllit televiziv u rrotullua mbi automjetin dhe më pas u përplas me një “Porsche Cayenne”. E plagosura ishte duke drejtuar një prej automjeteve, e cila ka pësuar lëndime dhe është transportuar me ambulancë në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img