Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si…

spot_img

Lajme të ngjashëm

5233e62122268d40a74a64fe1f2a0cc6

Blogerja Armina Mevlani shpeshherë bëhet kryefjalë në mediat rozë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto plot sharm dhe elegancë.

Një foto të tillë ka publikuar edhe së fundmi në Instastory, por vëmendjen e ka marrë deklarata e saj.

‘Ky fustan është i mrekullueshëm dhe i bën të pasmet e mia të duken si ato të Jennifer Lopez (kur nuk është)’, shkruan ajo duke i lënë të gjitë ndjekësit të habitur.

Screenshot_20190602-214549-512x1024.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img