Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Armina Mevlani është në dilemë të madhe dhe ka nevojë URGJENT për ndihmën tuaj: Cilat bikini më rrinë më mirë?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse sezoni turistik është iu mbyllur dhe zyrtarisht ndodhemi në vjeshtë, blogerja e njohur Armina Mevlani ka risjellë disa foto të shkrepura nga vera e nxehtë.

Teksa ka postuar fotot me bikini ku së pari na lejoni të komplimentojmë fizikun e saj, Armin ka një dilemë të madhe: Kush rroba banjo i shkojnë më së shumti?

“Vera mbaroi. Cili bikini më rri më mirë”, shkruan ajo.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img