Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Armina i jep fund “gojëve të liga”, shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Shkëlzen Berishës (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë, Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të 30-të në një super festë.

Festë e cila shkaktoi jo pak zhurmë në rrjet, duke filluar nga organizimi i festës dhe deri te “mungesa” e Shkëlzen Berishës.

Kaq mjaftoi që mediat dhe ndjekësit të fillonin të aludonin se çifti janë drejt ndarjes, pasi Shkëlzeni nuk e uroi as publikisht.

Mirëpo, për t’ua mbyllur gojën të gjithëve, Armina së fundmi ka publikuar videon më të bukur nga dita e saj. Ajo shihet krah Shkëlzenit teksa kërcejnë majft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Në këtë mënyrë, blogerja ka bërë të ditur se ajo dhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha vazhdojnë në jenë bashkë dhe mes tyre nuk ka ndodhur asnjë “krisje në marrdhënie”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img