Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Armina befason Shkëlzenin për ditëlindje, por modelja ka një ankesë ndaj tij

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkëlzen Berisha feston sot 38 vjetorin e lindjes dhe e dashura e tij, Armina Mevlani e ka befasuar me një buqetë të madhe lulesh.

“Surpriza më e bukur për të nisur ditën nga zemra ime”, shkruan Shkëlzeni, i cili pavarësisht fjalëve publike, kishte harruar ta falenderonte personalisht të dashurën e tij.

Vet Armina komentuar në foton e Shkëlzenit: “Unë po mendoja përse s’më ka shkruar dhe tani kjo u bë surpriza ime më e bukur! Të dua shumë! Happy birthday!”

Çifti ka disa vite së bashku dhe shpesh herë bëjnë publike në rrjetet sociale dhuratat që i bëjnë njëri-tjetrit.

Më shumë
spot_img
spot_img