Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Armela s’e priste këtë nga Damiano: Mendoja vetëm finalen…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Thyerja e rregullave nga Damiano penalizoi edhe partneren e tij, Armelën edhe ajo e larguar nga shtëpia mbrëmjen e djeshme në bazë të rregullave të këtij programi.

Në studion e Big Brother, Armela u mundua ta justifikonte partnerin e saj, por më pas tha se do të kërkojë edhe sqarime nga ai.

Ajo u shpreh se e shihte vetëm së bashku me Damianon në finale, ndërsa tha se kishin hamendësuar se çifti për të cilin ishte zarfi i zi ishte Danjeli dhe Fotinia.

“Ata kanë qëndruar shumë pranë njëri-tjetrit dhe merreshin vesh shumë mirë, dukej sikur njiheshin nga jashtë”, tha Armela.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img