Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Armela e mbrojti, Damiano befason të gjithë me reagimin e fundit ndaj saj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armela dhe Damiano janë çifti që u larguan nga shtëpia e “Big Brother” këtë të shtunë për shkak se ky i fundit theu rregullat.

Pas daljes teksa është pyetur nëse ndihet keq se e gjitha kjo ndodhi për faj të partnerit, Armela nuk e hodhi poshtë asnjëherë Damianon.

Komentet në profilin e saj kanë qenë të pafundme, ndër to nuk ka munguar dhe komenti i Damianos i cili i ka befasuar të gjithë.

“Jam krenar për ty. Për çdo sekond që të kam njohur. Damianon e ke për çdo mbështetje si në lojë që ishim, edhe tani jashtë, Mela Mela ngrohtë, ngrohtë”, shkruan Damiano.

Më shumë

spot_img