Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Armand Duka ndjek gjysmëfinalen e Europianit në Uembli, takohet me kryeministrin britanik Boris Johnson

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ndodhet në stadiumin Uembli të Londrës, ku po shikon gjysmëfinalen e Europianit mes Anglisë dhe Danimarkës.

Në stadium ai ka takuar edhe kryeministrin britanik Boris Johnson, me këtë të fundit që mbante veshur edhe fanellën e “Tre Luanëve”.

Foton e ka postuar vetë Duka në rrjetet sociale, teksa thotë se po shijon një birrë me kryeministrin britanik.

Më shumë

spot_img
spot_img