Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Armand Babani kap këpucën e grisur të një vendi evropian dhe pyet: E kujt kryeministri është?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë ceremonisë së pritjes së liderëve të Europës për samitin e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor në Tiranë, fotografi Armando Babani, përveç ceremonisë glamur dhe veshjeve të mirëmenduara ka kapur një tjetër detaj interest.

Paraqitja e një prej liderëve të unionit, ose më saktë këpuca e një prej tyre, nuk i ka shpëtuar syrit të fotografit.

Babani ka publikuar një foto ku shfaqet këpuca e një prej liderëve, e cila është e grisur.

“Kryeministri i kujt vendi pjesmarres ne Summit eshte mbajtesi i kepuces? (Sa per ndihme NUK eshte KM Shqiptar)”, pyet Babani.

Teksa më tej, ai në komente e ka zbuluar se kjo këpucë i përket kryeministrit të Hollandës, Mark Rutte.

 

Më shumë


spot_img

spot_img