Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Arjon Luli dhe Serena nuk kanë të ndalur, ish-konkurrenti i “Përputhen” poston imazhe komplet nudo të së dashurës (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjon Luli dhe Serena Sulo janë një ndër çiftet më të komentuar së fundmi.  “Çmenduritë” dhe “skandalet” e tyre nuk kanë të ndalur dhe po ja arrijnë më së miri të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Prej disa ditësh ish-konkurrenti i “Përputhen” dhe  modelja ndodhen për pushime dhe tashmë të gjithë e dinë se çfarë foto dhe video mund të postojnë ata të dy.

Ka qenë Arjoni kësaj here, i cili përmes disa videove në instastory ka zbuluar se së bashku me të dashurën e tij janë “arratisur” drejt një vendi ku mund të bëjnë plazh nudo.

Përveç këtij fakti, Arjoni ka zbuluar dhe diçka tjetër, Serenën nudo. Në videon e publikuar ajo shihet komplet e zhveshur teksa qëndron pranë tij.

203956428 156191253121450 3540198880227855854 n

Më shumë

spot_img
spot_img