Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Arjola futet në apartamentin dhuratë nga BBV? Aktorja tregon se çfarë ka ndodhur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Arjola Demiri ka reaguar sërish në lidhje me shtëpinë e cila i’u bë dhuratë nga “Vëllai i madh”, brenda shtëpisë së Big Brother.

Më herët gjatë një interviste në  “N’majë t’gjuhës”, mjaftoi një batutë e Xherit se sa metra katrorë është apartamenti dhe përgjigja e Arjolës e cila u shpreh se nuk e dinte akoma, bëri që rrjeti të “shpërthente”.

albsig

spring

Me këtë deklaratë, dyshimet nga më të ndryshme u hodhën në rrjet nisur nga buja e madhe që bëri surpriza e Arjolës që kushtoi dyfish i çmimit të fituesit të BBV.

Mirëpo mëngjesin e sotëm Arjola ka treguar se njerëzit kanë shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, por kjo gjë tashmë i është kthyer në bezdisje.

“Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? Mu shndërrua në problem dhe bezdisje. I bëj thirrje Kodrës së Diellit ta bëjë shtëpinë time të parën.”, tha Arjola.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img