Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Arjola Demiri drejt martesës? Aktorja shfaqet me fustanin e nusërisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Arjola Demiri gjithmonë ka qenë mjaft e rezervuar sa i përket jetës së saj private. Ndonëse, në shtëpinë e Big Brother ajo zbuloi disa copëza nga jeta e saj, sërish la vend për kuriozitet.

Deri më sot, askush nuk di nëse Arjola është me dikë në krah apo jo, ndërsa vetë aktorja na ka surprizuar me fotot e saj të fundit.

albsig

spring

Në “InstaStory”, ajo ka publikuar një buqetë me lule, një video duke u rregulluar në parukeri e më pas të veshur si nuse dhe të lumtur.

Ajo që mbetet të shihet është nëse Arjola po martohet në një dasmë shumë private, apo është duke bërë ndonjë rol për film ose reklama. Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img