Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Arjan Konomi zemërthyer për humbjen e Hueyda El Saied: Një ditë do bashkohemi përsëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Analisti Arjan Konomi është shprehur i pikëlluar për ndrajen nga jeta të artistet Hueyda El Saied.

 “Hueyda e shtrenjtë! Ike nga kjo jetë me aq elegancë, dinjitet, mirësi dhe me buzëqeshjen tënde plot shpirt që nuk e ndave asnjëherë! Një ditë do bashkohemi përsëri diku në qiell për të qeshur e festuar, dhe për të kujtuar si kemi qenë, dhe sa bukur e me sa dashuri kemi kaluar!”, ka shkruar opinionisti.

Arjani prej vitesh ka qenë përkrah saj, e cila vetëm pak kohë më parë publikoi disa foto duke e quajtur analistin si mik të mirë dhe besnik.

 “Do doja ta filloja këtë ditë duke kthyer kokën pas dhe duke ndarë disa foto me një shok besnik, i cili qesh me shakatë e mia kur ato s’janë aq të mira dhe që simpatizon problemet e mia dhe kur s’janë aq të këqija. Faleminderit Arjan Konomi që je shoku më i mirë! Të dua dhe më mungon”, shkroi ajo.

Kujtojmë se artistja u nda nga jeta mëngjesin e sotëm pas një beteje të ashpër me sëmundjen e rëndë.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img