Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Arjan Konomi ndryshon përsëri “look”: Hajde, jepini komenteve

Shkruar nga Newsbomb

Arjan Konomi duket se është ndikuar nga komentet negative që shpërthyen për pamjen e tij të jashtme pak kohë më parë.

Tanimë, me një look ndryshe, opinionisti duket 15 vite më i ri.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka postuar një foto, me floket te lyera ngjyrë kaf dhe me syze të mëdha.

Kujtojmë se pak kohë më parë, në rrjet u aludua se ai vuante nga një sëmundje e rëndë, pasi në një video u shfaq me flokë të thinjur dhe fytyrë të zbehtë.

“Ça dini ju për look-un e ri!!Gati për filmin e ri “Top Gun”. Hajde jepini komenteve .. se thatë që jam plakur.. Si mendoni se dukem tani?”, ka pyetur Konomi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese