Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
1.5kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
2 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Arilena Ara festë surprize për ditëlindje, Flori Mumajesi e puth në faqe: Gëzuar dashuri (Ja sa vjeç mbush)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7ea3871d1ccfa38c20c4b6867e00089e

Këngëtarja Arilena Ara festoi 22-vjetorin e saj ku miqtë dhe kolegët i bënë surprizen më të bukur për ditëlindje.

 

E veshur me të bardha dhe me thjeshtësinë që e karakterizon ajo duket shumë e lumtur në postimet e saj të fundit në instagram.

Një vëmendje të veçantë tërhoqi një foto me Flori Mumajesin ku ky i fundit i dhuroi një puthje të ngrohtë në faqe, ku i uronte këngetares “Happy birthday love”.

Këngëtarja fryu edhe qirinjtë e tortës, ndërkohë që miqtë e saj i këndonin këngën e ditëlindjes dhe e uronin githashtu,

Në ditëlindje moren pjesë emra të njohur të muzikes shqiptare. Përveç Mumajesit dhe menaxherit të saj Popi Kola i cili është njëherazi edhe dashuri i këngëtaret, në festë ishin edhe Alban Skënderaj, Miriam Cani, Xhensila Myrtezaj dhe Labinot Gashi.

109945422_200555048065530_4066158930548294152_n.jpg

111727381_316949599679676_7827133849308391461_n.jpg

(Arilena dhe i dashuri)

Screenshot_3_copy.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img