Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Arilena Ara elektrizon Rumaninë në natën finale të “The Voice” (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arilena Ara mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar speciale në “The Voice of Rumania”, ku ka performuar këngën e saj më të suksesshme “Nëntori”.

Këngëtarja e re dhe mjaft e talentuar është bërë shumë e njohur për publikun rumun, të cilët këndojnë në kor këngën e saj “Nëntori”.

Karrierën e ka nisur që në moshë të vogël, por suksesi që po arrin si brenda dhe jashtë vendit do të thotë shumë. Mbrëmë në skenën e “The Voice” në Rumani Arilena ka bërë një performancë rrënqethëse, saqë e ka ngritur publikun në këmbë.

Më shumë
spot_img
spot_img