Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Arif Dushaj publikon këngën prekëse për Dëshmoren e Atdheut Zarife Hasanaj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

13ecd74fefbf6bcf97cc759c05aa87ac

Këngëtari i njohur nga Tropoja Arif Dushaj ka realizuar një këngë vajtimi për Dëshmoren e Atdheut, Zarife Hasanaj.

32-vjeçarja nga Tropoja dhe me banim në Tiranë ndërroi jetë tragjikisht një vit më parë gjatë misionit të NATO-s në Letoni.

Nëntetare Zarife Hasanaj ishte pjesë e Kompanisë së Asgjësimit të municioneve.

Teksti i këngës së Dushajt përcjell dhimbjen e madhe dhe boshllëkun që Zarife Hasanaj la në familjen e saj, shoqëri dhe kolegët e Forcave të Armatosura.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img