Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Arian Çani ‘mbyll hesapet’ me KLAN dhe Aleksandër Frangajn, ja ku do shfaqet ‘Zonë e Lirë’

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

176d8bb073d46a7e030346fb6473454c

Arian Çani është një nga moderatorët më të suksesshëm dhe më të paguar televizivë.

Ai nuk ndërron ‘kanal’ shpesh ama nuk është as kundër ndryshimeve, shkruan newsbomb.al.

Siç përflitet, Çani do të largohet nga Tv Klan me pronar Aleksandër Frangajn dhe do të shkojë te Abc News i cili kohët e fundit ka bërë blerje të bujshme dhe pritet të kthehet nga një ekran dedikuar vetëm informacionit, në një televizion gjeneralist.

Vetë Çani nuk ka reaguar ende ndaj zërave që thonë se ai tashmë i ka ‘mbyllur hesapet’ me Klan dhe Frangajn për t’u spostuar te ambientet e Abc-së.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img