Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

‘Arenës Kombëtare’ i jepet ‘dora e fundit’, pamjet nga testimi i ndriçimit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak orë më parë kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet më të fundit nga stadiumi ‘Arena Kombëtare”.

Në vidoen e pulikuar nga kreu i qeverisë duket se stadiumit po i jepet ‘dora e fundit’, teksa shihet se është bërë edhe testi i ndriçimit.  

“ARENA KOMBËTARE në testimin e sistemit ultramodern të ndriçimit

#ShqipëriaqëDuam”, shkruan Rama.

Ndeshja e parë që pritet të luhet në “Arenën Kombëtare” është ajo midis Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për kualifikimet e Euro 2020. Ndeshja është parashikuar të luhet më 17 nëntor.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img