Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ardit Gjebreas i heqin foton ku sulmonte revistën: Dikush u kujdes të më…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d75e75cd681908f722d5f289e18d33f

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ditën e djeshme shfaqi revoltën e tij ndaj revistës satirike franceze Charlie Hebdo e cila përmes një karikature aludonte që vogëlushi 3 vjeçar, siriani Aylan Kurdi , kur të rritej do të bëhej përdhunues.

Gjebrea e quajti këtë të turpshme dhe të patolerueshme. Mirëpo, dikush ia ka zhdukur nga IG Gjebreas këtë postim.

“Meqë dikush “u kujdes” të më heqin foton e mëparshme të cilën e gjeni ende në fb tim, po publikoj një ide nismë e Mbretëreshës Rania të Jordanisë: “Alani kur të rritej ndoshta do të bëhej mjek, mësues, një prind i dashur…”

#unenukjamcharlie!

Mund të me hiqni një foto, dy, tre… por jo bindjen time”, pohon me bindje moderatori.

LEXO EDHEARDIT GJEBREA REVOLTOHET ME REVISTëN: TURP, E PAPRANUESHME

AAAA.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img