Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Ardit Gjebrea zbulon surprizën e ‘Të Dielës Shqiptare’: Do të bëhet nami

spot_img

Lajme të ngjashëm

0bbe4993c3acd260bb3fb7bb10044467

Ditën e nesërme pritet të nisë në TV Klan sezoni i ri i programit “E diela shqiptare”.

Mirëpo pak më parë në Instagram, producenti dhe moderatori i spektaklit Ardit Gjebrea ka zbuluar surprizën e madhe që do të shënojë hapjen.

Përmes një postimi në Instastory, Arditi ka zbuluar se do të performojë këngëtarja e njohur Aurela Gaçe.

‘Të dielën bëhet nami’, shkruan Gjebrea dhe zbulon pak nga performanca e Aurelës.

Kujtojmë që së bashku me “Të Dielën Shqiptare”, nis edhe prezantimi i këngëve që do marrin pjesë në “Kënga Magjike”.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_3.jpg

Më shumë

spot_img