Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Ardit Gjebrea prezanton partneren në festivalin “Kënga Magjike”, vjen nga Turqia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

35601c3b3cb066479660e1324bc8cd9f

Moderatori Ardit Gjebrea ka prezantuar sot (23.11) emrin e partneres së tij në skenë gjatë prezantimit të festivalit “Kënga Magjike 2015”.

Bashkë me Gjebrean, festivalin do e prezantojë modelja e njohur shqiptare që prej vitesh jeton dhe punon në Turqi, Almeda Abazi.

“Almeda Abazi, partnerja ime në prezantim të Festivalit Kenga Magjike 2015. Puna ka filluar! Në datat 3, 4 dhe 5 Dhjetor, ju presim në Pallat të Koncerteve. Na duhet vetëm mbështetja juaj”, shprehet Gjebrea.

Lexo edhe:

Kënga e re e Aurela Gaçes në youtube: “Akoma jo”!

Stresi: “Mos ma luni gocën”

Untitled.png

Më shumë

spot_img
spot_img