Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ardit Gjebrea pozitiv me Covid-19, tregon gjendjen shëndetësore dhe si do ta drejtojë emisionin të Dielën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

869fededc9bf90972685ef6bd7651fa0

Moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea, është konfirmuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një shënimi në Instagram.

Gjebrea shkruan në Instastory se nuk është alarmuar pasi e ka temperaturën nën kontroll dhe jo shumë të lartë, ndërkohë që është karantinuar në shtëpi.

Ai njofton se të dielën emisioni do të zhvillohet, por ai do të prezantojë nga shtëpia.  

Screenshot_2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img