Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ardit Gjebrea i bashkohet fushatës së Grida Dumës, takime me banorët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1f01710f32df2dc74ef1fc466f3c05d9

Ardit Gjebrea ka dalë hapur në krah të kandidates së PD Grida Duma në fushatën elektorale për Bashkinë e Durrësit, madje ai është shfaqur në krah të kandidates së djathtë duke takuar një e nga një banorët.

Duma dhe Gjebrea kanë ecur në krah të njëri-tjetrit dhe kanë takuar banorët e qytetit të Durrësit teksa kanë bërë edhe një shëtitje buzë detit. Gjebrea duket mjaft sportiv, veshur me T-shirt dhe kufje në vesh.

 Kjo është hera e dytë që Gjebrea angazhohet personalisht në fushatë pas fotos së tij të shumë komentuar me shaminë ku shkruhej “BERISHA hero”, foto e cila i përkiste viteve 2000 dhe i dedikohej ish-kryeministrit Berisha. 

Lexo edheNË RRJETET SOCIALE, NOSTALGJI PËR KOHËN KUR GJEBREA KËNDONTE ME “BERISHA HERO”

ardit3

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img