Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
26 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e vajzës me Aurelën dhe Çiljetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vajza e Ardit Gjebreas dhe Anila Bekos, Ana e vogël feston ditëlindjen e saj.

Në ditëlindje ishin të ftuar shumë miq e të afërm të çiftit Gjebrea. Mes tyre edhe Aurela Gaçe dhe Çiljeta Xhilaga.

“ Zoti bekoftë çdo ditë të Anës. Nuk u mblodhën vetëm fëmijët, por edhe ne prindërit @Çiljeta Xhilaga”- shkruan Aurela në profilin e saj facebook.

Shumë urime për vogëlushen edhe nga newsbomb.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img