Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“Ardian Çapja është në gjendje kritike,” gazetarja Lala: Ç’më tha vëllai i tij kur kalova gardhin e shtëpisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df4569fc277de7bdc951d3e4d5e1f1a0

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ka zbuluar të dhënat më të fundit nga gjendja shëndetësore e Ardian Çapjes duke thënë se është ende në gjendje kritike.

 

Lala thotë se këto informacione i ka nga grupi hetimor dhe flitet që Çapja edhe mund të intubohet.

Ardian Çapja u plagos sot në banesën e tij në Elbasan nga një snajper, plumbi i të cilit i kaloi shumë afër zemrës, ekzaktësisht u qëllua në shpatullën e majtë.

“Pak minuta më parë kam pasur kontakte me grupin e hetimit, më thonë që gjendja e Ardjan Çapjas është në gjendje kritike, po flitet për intubim,” tha Lala.

Lala tregoi edhe përballjen që kishte patur me vëllain e Ardian Çapjas dhe një grua teksa shkoi pranë banesës.

“Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet.Dhe njëra nga zonjat na është kthyer dhe na ka thënë, ju nuk duhet të hidhni baltë mbi familjen tonë sepse ne e dimë shumë mirë nga kush na ka ardhur,” tha Lala në News24.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img