Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Ardi Asllani mburr kampionen shqiptare të ‘’Bodybuilding’’, Mema: Balerinin do ta mbaj unë hopa

spot_img

Lajme të ngjashëm

Stilisti Ardi Asllani e ka parë me vend konkurimin e sportistes Dorina Mema në ‘’Dancing with të stars’’, spektakël vallëzimi i ‘’Vizion+’’. Madje ai ka kushtuar dosa rreshta sportistes, e cila në humor e sipër i ka kujtuar stilistit se këtë vit ka një ‘’problem teknik’’.

“Dorina Mema sportistja Kampione Bote e Bodybuilding do të tregojë për ne këtë vit një tjetër talent të saj “kercimin”. Medaljet dhe kupat prej shumë vitesh janë pjesë e jetës së Dorinës por qëllimi për të pasur një tjetër kupë atë të DËTHS ka bërë që sportistja të mos hezitojë të pranojë ftesën tonë! Suksese Dorina”, shkruan stilisti.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i Memës, duke bërë shaka me të.

“O dashuri kemi një problem teknik: më duket se do ta mbaj unë balerinin hopa. Do jetë një super shoë. Do kënaqemi si ne dhe publiku.’’, i shkruan sportistja.

Më shumë

spot_img