Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë: Zoti na bekoi me një vajzë

Shkruar nga Newsbomb
Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë: Zoti na
Arbër Hajdari është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ëmbël e dha vetë Hajdari nëpërmjet një postimi në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar foto me vajzën e tij. Krahas fotos, themeluesi i nismës “Fundjava Ndryshe”, shkruan se “Zoti bekoi dje atë dhe bashkëshorten e tij Vlera Devolli me një vajzë.” “Të dashur miq! Zoti na bekoi dje, duke më bëre mua baba dhe Vlerën, nënë të një vajze. Për këtë, falenderojmë Zotin dhe i kërkojmë që vajza jonë, të ketë jetë të gjatë, shëndet e risk në jetë. Uroj dhe lutem që çdo shqiptar të jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”, shkruan Arber Hajdari.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Arbër Hajdari (@arberhajdari)

Urimet për ardhjen në jetë të vajzës së Hajdarit dhe Vlerës kanë qenë të shumta në Instagram nga qyetarë të thjeshtë por edhe nga personazhe të njohur publikë. Ndër VIP-at që kanë uruar Arbër Hajdarin janë këngëtarja Irma Libohova, Çiljeta Xhilaga, Julian Deda, Aulona Musta, Olsi Bylyku dhe Aurela Gaçe. Së shpejti Arbër Hajdarin do ta shohim në ekranin e Top Channel në rolin e opinionistit në reality shoë “Big Brother Vip Albania 3” që nis më 13 janar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese