Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Arbenita publikon foton ‘hot’: Nxjerr në pah kofshët dhe të pasmet e kolme, fansat kanë rezerva

spot_img

Lajme të ngjashëm

7e5f6867b0db8d430cf30d07e8c94aaa

Arbenita Ismajli është një nga modelet më simpatike shqiptare, e cila momentalisht është “bllokuar” në Londër për shkak të pandemisë se koronavirusit. Ajo ka tipare shumë joshëse dhe një trup fantastik, që vështirë të shahet.

Është shumë aktive në Instagram duke rrëmbyer mijëra pëlqime e komente pozitive, mirëpo kësaj here ka ndodhur e kundërta. Kur vjen puna tek fotot me bikini, fansat i kanë disa rezerva!

Dje modelja ndau në Instagram një foto ku shfaqej e veshur me body, teksa ekspozonte gjoksin dhe të pasmet. Kaq iu desh ndjekësve të saj për ta “kryqëzuar” në komente për veprimin që bëri. Shumë prej tyre e quanin gabim faktin që publikoi një foto të tillë pasi është muaji i Ramazanit.

arb.jpeg

“Kam të bëj me njerëzit më seksistë në Instagram çdo ditë! 50% e tyre janë femra! Rrallë publikoj foto me bikini, por kur e bëj njerëzit ofendohen. Unfolloë praaa!”- shkruan modelja.

un.jpeg

Më shumë

spot_img