Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Arbenita dhe Fero ndërmarrin hapin final: Sapo u martuan

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Këtë e ka konfirmuar pak minuta më parë vetë modelja Ismajli përmes një postimi në profilin e saj në Instagram. Beqaria e tyre ka mbaruar në momentin kur i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit.

Arbenita krahas fotos së publikuar dhe shkëlqimit që duket qartë në sytë e tyre, ka vendosur mbishkrimin “Të sapomartuar”.

Screenshot_16.jpg

Më herët Fero ka treguar pak nga historia e tyre e dashurisë duke thënë se Arbenita ka qenë femra e parë që ai ka pëlqyer dhe është munduar ta bëjë për vete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img