Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Arben Ristani tallet keq me Bashën, poston thënien e Ajnshtajnit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti demokrat Arben Ristani thumbon kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Basha, pas humbjes në zgjedhjet parlamentare.

Këtë të dielë, Ristani ka zgjedhur një shprehje të fizikantit Albert Ajnshtajn për të ironizuar Bashën.

“Sipas Albert Einstein: Çmenduri është të bësh gjithmonë te njëjtën gjë dhe te presësh rezultate te ndryshme”, shkruan Ristani në rrjetet sociale.

dfhdthde5trhr4hrhjjj
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img