Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.3kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
14 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Arben Ristani I PD “shigjeton” Lulzim Bashën për humbjen: Kjo ndodhi nga LIGESIA, jo nga budallalliku

spot_img

Lajme të ngjashëm

I pari që ka reaguar për humbjen e PD në këto zgjedhje është Arben Ristani, ish funksionar I lartë I kësaj partie, I lënë jashtë listave të kandidatëve për deputet.

“Nuk kish si ndodhte ndryshe, dhe nuk ndodhi nga budallalliku, por nga ligësia” shkruan ai në rrjetet sociale bazuar në të dhënat e kutive të numëruara deri tani.

Nëse trendi I hapjes së kutive, vazhdon si deri tani, PD vazhdon të humbë dhe pse ka rritje nga viti 2017. Por, kjo do të kërkojë riorganizim të Partisë Demokratike.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img