Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Arben Ristani dhe Genti Strazimiri në komisariat. Besim Ndregjonit i refuzohet avokati

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetët demokratë Arben Ristani dhe Genti Strazimiri kanë shkuar sot në komisaritin numër 1 të policisë për të ndihmuar  ish-të Përndjekurin Besim Ndregjonin, i cili është arrestuar pas dëmtimit të djeshëm të bunkerit në Ministrinë e Brendshme.

Duket se policët kanë refuzuar t’i çojnë mjekët Ndregjonit, i cili vuan nga diabeti e tensioni, por po kështu po i refuzohet, sipas demokratëve edhe avokati.

“Policia e Edi Ramës jep përgjigje. Refuzon që Besim Ndregjoni të ketë avokat. Sapo erdhën deputetët Arben Ristanu dhe Genti Strazimiri. Sapo erdhën dhe dy Komisioneret e Avokatit të Popullit. Te shohim a do i refuzohet apo jo Avokati dhe mjeket tani. TeKomisariati Nr.1.”, shkruan avokati Goxhaj, teksa publikon foton me Ristanin.

Më shumë

spot_img