Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Arben Ristani: Basha mblodhi 12 milionë euro nga zgjedhjet e fundit, strukturave të PD-së gjatë zgjedhjeve nuk u dërgoi as karburant

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Arben Ristani ka hedhur akuza të forta ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, pasi u shpreh se kryedemokrati ka mbledhur 12 milionë euro nga zgjedhjete  fundit.

Ai tha se këto miliona euro kanë ardhur nga donatorët dhe biznesmenët, teksa shtoi se gjatë zgjedhjeve strukturave të PD-së nuk u kanë dërguar as karburant.

“Në zgjedhjet e fundit thuhet se Basha ka mbledhur 12 milionë euro, nga donatorët dhe biznesmenët. Strukturave të PD-së në këto zgjedhje nuk u kanë çuar as karburant. E kam me informacione nga brenda. Ai edhe kur humb, fiton”, tha Ristani në emisionin “Të Paekspozuarit”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img