Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Arben Mevlani në dasmën e të bijës: Nuk e prisja të më bënte krushk me Sali Berishën!

spot_img

Lajme të ngjashëm

I ati i Armina Mevlanit, gazetari i njohur Arben Mevlani, ka emocionuar në fjalimin e dasmës së vajzës së tij me djalin e ish-kryeministrit, Sali Berisha.

Teksa i uroi çiftit shumë urime dhe jetë të lumtur, ai ka thënë: Që do bëja një krushk e dija, po se do më bënte Armina krushk me Sali Berishën, këtë se dija.

Ndërkohë më herët, në hapje të dasmës një fjalim u mbajt dhe nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili me një gotë verë në duar i uroi çiftit jetë të lumtur duke thënë mes të tjerash se: Merita më e madhe e Shkëlzenit, është se arriti të pushtojë zemrën e Arminës.

Më shumë


spot_img

spot_img