Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Arben Imami: Rama bën lojë psikologjike dhe Basha bie brenda, një nga aktrimet më të bukura që kam parë është 25 prilli

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-anëtari i kryesisë së PD-së, Arben Imami, ka folur mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” për zgjedhjet e 25 prillit dhe humbjen e Partisë Demokratike.

Ai tha se në 25 prill ka parë një nga aktrimet më të bukura, ku Rama luan lojëra psikologjike dhe Basha bie brenda.

“E rëndësishme është të bëhet një politikë e mirë. Një nga aktrimet më të bukura që kam parë është më 25 Prill. Ora 9, data 25, ai tha jam i humbur, si mund të fitojë Basha ndaj këtij kur ai i bën këtë lojë psikologjike dhe ai bie brenda? Kjo është loja. Unë kam pasur dhe kam miq artist, ata nuk gënjejnë në jetë. Nuk është e rëndësishme profesioni që ke pasur, por nëse profesionin që ke pasur, ke ditur ta bësh mirë”, tha Arben Imami.


Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img