Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Arben dhe Dori Pëllumbi ribëjnë ceremoninë e martesës (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i Partisë Socisliste Arben Pëllumbi dhe bashkëshortja Dori Pëllumbi kanë ribërë ceremoninë tyre të martesës.

Çifti shihet duke kërcyer në ritmet e këngës së Klajdi Harunit dhe Brunos.

albsig

Bashkëshortja e deputetit ka veshur një fustan të bardhë, ku duket mjaft mahnitëse. Ata janë prindër të tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img