Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Arben Ahmetaj pret në Tiranë akademikun amerikan Jeffrey Sachs, personalitet i shquar i mendimit ekonomik në botë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Zv.kryeministri arben Ahmetaj ka pritur ditëne  sotme në zyran e tij Profesorin Jeffrey Sachs, në një takim të dytë pas atij të pak kohëve mnë parë në Athinë.

Sachs është një akademik, analist i politikave publike dhe një personalitet i shquar i mendimit ekonomik në botë.

“Pas takimit pak kohë më parë në Athinë, mirëprita me kënaqësi në Tiranë prof. Jeffrey Sachs, akademik, analist i politikave publike dhe një personalitet i shquar i mendimit ekonomik në botë”, shkruan Ahmetaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img