Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Arbana ti nuk je e bukur’, moderatorja i kthen komentin epik ndjekësit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a8501ea1988a7c4d84418e61e2ff4759

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe personale.

Në foton e fundit të postuar nga ARbana në Instagram një ndjekeë i shkruan: Arbana ti je shumë e bukur nga sjellja dhe shpirti, por jo nga fytyra. Hajt le themi simpatike.

Arbana nuk ka nguruar ti përgjigjet këtij komenti duke shkruar: Hajt bereqaves

Kohët e fundit moderatorja është përfolur për një divorc me bashkëshortin e saj por që nuk është prononcuar për këtë gjë.

 

arb-scr.jpg

 

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img